SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWST. WLKP.
W BRZOZIE Z ODDZIAŁAMI
GIMNAZJALNYMI
                        /Budynek B/

Strona główna
Aktualności
Placówka
Historia szkoły
Patron szkoły
Patron Auli
Pracownicy
Uczniowie
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Egzamin gimnazjalny
Rekrutacja
Współpraca międzynarodowa
Galeria zdjęć
Dziennik elektroniczny
Dokumenty szkoły
Archiwum
Kontakt

Współpraca międzynarodowa

W roku szkolnym 2017/ 2018 uczniowie maja możliwość współpracy ze szkołami w Europie w następujących projektach: Cultural Boxes, Skype sessions, After the bell rings - What do adolescents like to do in their spare time?

Raport ze współpracy w międzynarodowym projekcie
'UNITED BUT UNIQUE'

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszego gimnazjum kontynuowali współpracę z zaprzyjaźnionymi szkołami. Powstały nowe prezentacje:

1.“Our Territory and its Infrastructures” Nasze terytorium I jego infrastruktura:

Prezentacja nr 1 zobacz, Prezentacja nr 2 zobacz

2.“Historical Remains” Historyczne pozostałości zobacz

Zgodnie z pismem, jakie otrzymaliśmy od szkoły w Agrigento przedłużamy naszą współpracę do przyszłego roku, kiedy to nastąpi uroczyste podsumowanie projektu, być może związane z wizytą na Sycylii.

Dagmara Rommel


Dodał Administrator, 16 czerwca 2018

Cultural Boxes

Uczniowie przygotowują (do 20 listopada) paczki zawierające: polską flagę, indywidualne listy, plakat opisujący okolice Brzozy, plakat opisujący najważniejsze punkty turystyczne Polski, spis podstawowych słówek polskich z ich angielskimi odpowiednikami, przepisy na polskie potrawy, polską książeczkę dziecięcą, płytę z nagraniem piosenki po polsku w wykonaniu uczniów oraz polską przekąskę. Szeœć takich paczek zostanie wysłanych do krajów europejskich-Polska, Grecja, Portugalia, Hiszpania, Francja i Turcja.

Dodał Administrator, 6 listopada 2017

W ramach e-twinningu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli realizację kolejnego projektu. MULTICULTURAL BOXES pozwala na współpracę pomiędzy sześcioma europejskimi szkołami: w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Turcji i Francji. Pierwszym zadaniem było przygotowanie paczek zawierających: plakaty o Brzozie i Polsce, piosenkę w języku ojczystym, flagi, listy uczniów w języku angielskim oraz lokalne przekąski. Nasze list zostały wysłane. Czekamy na przesyłki od naszych partnerów.

Zobacz zdjęcia

Dodał Administrator, 17 grudnia 2017

Skype sessions

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w rozmowie przy pomocy Skype z uczniami szkoły na hiszpańskich Balearach ze szkoły IES Sa Blanca Dona. W planie kolejne sesje Skype.

Dodał Administrator, 6 listopada 2017

After the bell rings - What do adolescents like to do in their spare time?

W projekcie tym uczniowie będą mogli wymienić się informacjami o tym jak spędzają czas wolny z uczniami szkół w Hamburgu/ Niemcy, Rio Major/ Portugalia, Augusta/ Włochy, Tona/ Hiszpania oraz Kartal/ Turcja.

Dodał Administrator, 6 listopada 2017

COMENIUS

MEMORANDUM OF UNDERSTANDING

E-TWINNING

Dodał Administrator, 6 listopada 2017Strona głównaAktualnościPlacówkaHistoria szkołyPracownicyUczniowieRada RodzicówDziennik elektronicznyDokumenty szkołyKontakt

© 2012 by Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Brzozie All Rights Reserved.
Layout © by GRX.pl - Szablony WWW