Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Brzozie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru nowemu pocztowi w składzie: Paweł Chruściński, Adrian Dahlman, Mateusz Pindor, głos zabrał wicedyrektor szkoły, pan Zbigniew Smutek, który dokonał podsumowania roku szkolnego i podziękował wszystkim za owocną pracę.

Głos również zabrali zaproszeni goście wręczając nagrody/stypendia uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych uzyskując znaczące miejsca.

Pan Wojciech Oskwarek, Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka, wręczył nagrodę dla Najlepszego Absolwenta, którym została Karolina Wójtowicz, natomiast pani Joanna Kin, Radna Powiatu Bydgoskiego, wręczyła nagrody Radnych Powiatu Mai Muzalewskiej i Arturowi Szewczykowskiemu.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz wzorowej czy bardzo dobrej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej. Świadectw z wyróżnieniem wręczono 20 uczniom z klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum.

Podczas uroczystości pożegnaliœmy uczniów klas trzecich. Mury naszej szkoły opuœciło 49 absolwentów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uświetniła część artystyczna w wykonaniu wychowawców klas drugich, Pani M. Mikołajczyk, Pani L. Repke oraz Pana K. Kuczborskiego, którzy dokonali sądu nad Absolwentami Rocznika 2018.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą już dziś rozpocząć wakacje. Czekają na nich jeziora, lasy, morze i góry. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Dodał Administrator, 22 czerwca 2018